Evenement – ‘GOUD van OUD!’ zaterdag 20 augustus 2022

Voor al diegenen die niet op vakantie zijn! Of juist diegenen die in de buurt op vakantie zijn!

Wil je ook dans en verbinding ervaren dan ben je meer dan welkom!
Popel jij weer om lekker te dansen op fijne muziek? Hij is er weer, de maandelijkse dansavond! Kom ook genieten van een mooie zomerse workshop met daarna vrij dansen op vrolijke klanken van weleer.

Ja, ik wil dansen! Klik op grijze vlak om je NU in te schrijven d.m.v. Facebook:

Of meld je aan via mail: info@heartfeelings.nl of 06 215 019 72


TIP: Neem als je lekker wilt liggen zelf een eigen matje mee…

Goud van oud! Op verzoek is deze dansavond er weer met fijne herkenbare muziek van ‘vroeger’. Iemand vertelde mij dat ze het zo fijn vond om naar die ‘oude’ muziek te luisteren omdat het niet door een computer wordt samengesteld met die strakke ritmes.

In de workshop zullen er een aantal oude bekende nummers komen en zo ook in het tweede gedeelte.

En verder gaan we genieten en ervaren wat er mag zijn. Verbinding met jezelf en met de aanwezigen. Ben jij het stralende zonnetje? Dan kan deze avond gewoon niet meer stuk.

Deze avonden staan open voor biodanceros, 5ritme beoefenaars, tantric dansers, etc. Fijn als je je openstelt om je te laten meenemen in de workshop.
Kom je ervaren wat dit thema in de dans met jou doet?
Degenen die al eerder geweest zijn, weten hoe heerlijk deze avonden zijn.

En in het tweede gedeelte van de avond is het dus geheel vrij dansen op vooral vrolijke zomerse muziek van weleer.

Wil je ook anderen laten genieten van jouw zomers – goud van oud – muziekpareltje? Stuur het dan van te voren op. Ik probeer het dan te integreren in het tweede vrije gedeelte.

En kom ook eens in de weekgroep op woensdag in Apeldoorn mee dansen om te merken hoe fijn het is om wekelijks de verdieping te ervaren…. En graag nodig ik ook de mannen uit om het eens te komen ervaren!

Voel je welkom!

Lief als je dit evenement wilt delen zodat meer mensen kunnen komen genieten! Kom je het mee ervaren?
En fijn als je je van te voren aanmeldt.

Er wordt gedanst op blote voeten of zachte schoenen in een mooie zaal met goede ventilatie.
Het is fijn om in makkelijke loszittende kleding te dansen.

Komende dansavonden (elke 3e zaterdag van de maand):
za 17 september
za 15 oktober
za 19 november
za 17 december

Hartegroet,
Hans
❤


Mochten de kosten een belemmering zijn om te komen dansen (bijvoorbeeld minimum loon) benader me dan even.

Fijn als je je van te voren wilt opgeven!
Een beller is sneller: 06 215 019 72

Corona (klachten)?
We verwachten hierbij dat je zo verantwoordelijk bent dat als je iets onder de leden hebt niet komt.
Doe een een (zelf)test als dat nodig is.